Program turnira

Drava Forester započinje u srijedu 27.10. okupljanjem igrača i zajedničkom večerom dobrodošlice.

U popratnim sadržajima turnira mogu sudjelovati igrači, ali i sve ostale osobe u pratnji koje su dio Drava Forestera.

Program za 2021. godinu utvrditi ćemo u narednim danima nastavno na broj prijavljenih sudionika i odabrani datum dolaska i odlaska istih no svakako će u programu biti sadržaja od srijede 27.10. do ponedjeljka 1.11.

Radni program - prema ranijim godinama

Srijeda 27.10.
20:30 Okupljanje igrača i večera dobrodošlice, restoran Nobel (u sklopu hotela Turist, lokacija), uz doplatu
Četvrtak 28.10.
09:00 Mogućnost cjelodnevnog treninga
10:30 Transfer igrača koji, dolaze bez automobila (avionom itd.) na teren
14:00 Lagoda „Park it!“ Contest, kvalifikacije (do 15:15)
- transferi igrača s terena
16:00 Disc golf liga Vodovodna, lokacija, DG Metrix
19:30 Zajednička večera, hotel Park, lokacija (uz doplatu)
20:30 Sastanak igrača, hotel Park (dvorana, nivo -1)
- Lagoda team building i druženje igrača
Petak 29.10.
9:00 Transfer igrača na teren
9:00-9:30 Obavezna registracija u Turnirskom centru (Arena, 1. kat)
9:45 Početak igre u 1. rundi (svi igrači počinju istovremeno)
13:00-14:00 Ručak (Arena, 2. kat)
13:30 Lagoda „Park it!“ Contest, kvalifikacije (do 15:30)
14:15 Lagoda Team Game, 1. runda (8 staza), *informacije*
19:30 Zajednička večera, restoran Bedem, lokacija (uz doplatu)
Subota 30.10.
9:00 Transferi igrača na teren
9:00-9:30 Obavezna registracija u Turnirskom centru (Arena, 1. kat)
9:45 Početak igre u 2. rundi (svi igrači počinju istovremeno)
13:00-14:00 Ručak na terenu (Arena, 2. kat)
13:30 Lagoda „Park it!“ Contest, kvalifikacije
14:15 Grupna fotografija svih sudionika, kod koša 18
14:30 Lagoda Team Game, 2. runda (8 staza)
16:00 Finale Lagoda „Park it!“ Contesta, najbolja 3 igrača
16:30 Prijevoz u smještaj
20:00 Večera i Players party (restoran Šanjek, lokacija)
- Dress code: ZELENO i/ili NARANČASTO i/ili BIJELO (kombinacija bar dvoje od navedenog)
- Zabavni program (tombola, aukcija, izbor Modela etc.)
Nedjelja 31.10.
9:15 Transferi igrača na teren
9:15-10:00 Obavezna registracija u Turnirskom centru (Arena, 1. kat)
10:15 Početak igre u 3. rundi (svi igrači počinju istovremeno)
13:30-14:00 Ručak na terenu (Arena, 2. kat)
14:15 Finale, žene, 5 najboljih igračica
15:00 Finale, muški, 5 najboljih igrača
- Proglašenje pobjednika
17:15 Prijevoz autobusom u smještaj
19:00 Maskiranje i šminkanje za Halloween izlazak
- Večera s buffet stola
20:15 Izlazak na Halloween party u grad
Ponedjeljak 31.11.
- Neradni dan - blagdan Svih svetih, tradicionalno se obilaze grobovi obitelji i prijatelja te pale svijećice na istima
- Mogućnost turističkih sadržaja za igrače koji ostaju u Varaždinu



.